Kurumsal

Hakkımızda : 

Ironvents Havalandırma Sistemleri; ısıtma, soğutma ve havalandırma, üretim ve teknik ekipman tedariği hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Ironvents firması, İstanbul Tuzla'de üretim merkezinde hizmet vermektedir.
Ironvents’ın ürün portföyünde; Radyal Vantilatörler,Exproof Fanlar,Aksiyel Aspiratörler,Havalandırma Fanları,Mutfak Fanları,Isı geri kazanım cihazları,Isıtıcı Apareyler,Klima Santralleri,Hücreli Vantilatörler,Duman Fanları,Jet Fanlar bulunmaktadır. 
FAN WORKSHOP;sloganıyla yola çıktığımız günden beri  fabrika usulü ile değil butik tarzda üretim yapan firmamız müşterilerimizin tam ihtiyaçları doğrultusunda  ürün ve hizmet vermektedir.
Bu doğrultuda dürüst,sürekli ve hizmeti ön planda tutan şirketimiz sizlere daha iyi hizmet anlayışına ulaşmayı hedeflemektedir. İlgili ve yapıcı eleştiriniz hizmet kalitemizin gelişmesine yardımcı olacaktır.

 

Misyonumuz : 

Uzmanlığı, kaliteyi ve hertürlü gelişmeye açık olmayı hedef alan ve bu doğrultuda dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek, içinde bulunduğu sektöre ve müşterilerine asimile eden, ileri görüşlü, yenilikçi bir altyapı oluşturarak müşterilerine özel çözümler üreten bir firma olmak...

 

Vizyonumuz : 

Kaliteyi, profesyonelliği, uzmanlığı ve kurumsallığı tüm çalışanlarına adapte etmiş, devamlı müşteri memnuniyeti hedef alan hizmet anlayışı zirveye taşıyacak ve sektörün lideri konumuna gelecek bir marka oluşturmak..